Viva (predtým a potom)

                 Som žena s problémom, aký majú tisícky žien v tomto meste. Pracujem v kancelárii, po celodennom stresujúcom dni prídu na rad rodinné povinnosti, domácnosť. Až potom si konečne  v kľude vychutnám prvé jedlo dňa a zostávam v „ležmej“ polohe zmorená od únavy. A potom jedného dňa vám to dôjde: Veď som stále unavená. Bolesti chrbta sa zdajú neznesiteľné. Nohy bolia každý deň. A ako to vyzerám, ťažko sa pozerať do zrkadla. Všade mi niečo  trčí, v žiadnom oblečení už nevyzerám dobre.  A poviete si: „Tak a dosť, takto to ďalej nepôjde, musím s tým niečo robiť“.   No a hneď  na druhý deň po tomto mojom výroku sa zjaví nadšená kamoška: „Počúvaj, natrafila som na  takýto kurz chudnutia, vyzerá veľmi  rozumne a zaujímavo,  mohli by sme to omrknúť?“  „Jasnééééé ideme,“ bola moja odpoveď, keďže sa sama neviem do ničoho dokopať. Tak sme sa prihlásili a šli. 

 

viva01

         

          Prvá hodina bola fajn.  Zábava. Na druhej sa vám už chce smiať aj plakať zároveň. Dozviete sa  o vašom vlastnom tele, čo ste doteraz netušili. Priznávam, že do ďalších asi  10-tich tréningov som sa musela nútiť a bolelo ma okrem uší snáď všetko, ale chodila som, nejako mi to dávalo zmysel. Musela som prejsť všetkými týmito pocitmi, aby som pochopila ľudí, ktorí pravidelne cvičia, prečo to robia...

            Kamoška sa na to vybodla ale ja som chodila ďalej, lebo kilečká, ale hlavne centimetre, šli pomaly dolu. Bolesti pominuli a - ajhľa vlastne veď už ani chrbát nebolí. Najlepšie to je vidno na oblečení, v obchodoch už hľadám aj o dve konfekčné čísla menšie veci, a aj z tých sú mi niektoré voľné. Najväčšiu radosť  mám z reakcií mojich známych:  „Čo sa ti deje, že tak chudneš?“ „Nejako dobre vyzeráš, čo je  s tebou?“  „ Ako to robíš? “. A že to teda ľudia vnímajú! A aj tí, o ktorých by som si myslela, že si ma vôbec nikdy  nevšimli.  Tak sa tréningy  stali pre mňa príjemnou súčasťou života.  Moje telo dokáže to, čomu by som ešte pred pár mesiacmi  neverila. A keď prišli  Vianoce a malá prestávka, tak som sa už nevedela dočkať prvého tréningu po sviatkoch. Toto keby mi niekto povedal pred tým, tak ho vysmejem. Presne tak isto, ako keby mi niekto pred tým povedal, že ma chce odfotiť  v akrobatickej póze.

           Tak toto som ja  Viva, ľahšia o 8 kg z čistého tuku, svaly sú viditeľné  a z pásu je  o 15 cm menej.  Až keď som to zažila na vlastnej koži, uvedomila som si, že v mojom prípade nešlo až tak o kilá, ako o vytvarovanie mojej postavy. A hlavne moja kondícia a stravovacie návyky sú úplne niekde inde.  Stále pokračujem,  idem si za svojim cieľom.  Za čas prispejem ďalšími  fotkami.

                             Potrebuješ schudnúť? Odporúčam ti Kurz chudnutia vo Fly Zone. Kurz obsahuje pravidelné merania biologických hodnôt (váha, svalovina, tuk, voda, kosti), vypracovanie osobného plánu na chudnutie, špeciálne tréningy pre ľudí s vyššou nadváhou.

                                                            Nový kurz začína 3.10.2016 a trá 3 mesiace

                                                                                 cena 50€/mesiac

Viac info na: 0905 851 545 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (napíšte nám a zistite koľko môžete schudnúť na tomto kurze)

viva02

  

viva03

 

             

viva1

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________